کنترلر دما دلتا - Delta

کنترلر دما سری DT3 (41)

کنترلر دما سری DTA (3)

کنترلر دما دلتا سری DTB (11)

کنترلر دما دلتا سری DTC (12)

کنترلر دمای دلتا سری DTD

کنترلر دما دلتا سری DTE (11)

کنترلر دما دلتا سری DTK (10)

کنترلر دما دلتا سری DTM (20)

کنترل دما دلتا سری DTV (3)

نمایش 1–12 از 111 نتیجه

کنترلر دما دلتا در سال های اخیر تبدیل یه یکی از محبوب ترین محصولات اتوماسیون صنعتی شده است. در سایت آزند اتوماسیون کنترلر دما و رطوبت سایر برندهای مطرح، مثل هانیانگ، آتونیکس و کنوتک کره جنوبی و… مورد بررسی قرار می گیرد. کنترلر دما دلتا (DELTA) در سری های مختلف تولید و وارد کشور شده است. کنترلر دمای دلتا سری DTM ،DTE ،DTC ،DT3 ،DTK ،DTA ،DTB ،DTD ،DTV و… جز پر مصرف ترین سری های دلتا بوده که تا به الان وارد کشور شده است و بعضی موارد آن از رده تولید خارج شده است. در ادامه به بررسی دقیق تر هر یک پرداخته می شود.

بازار کنترلر دما دلتا (DELTA)

کنترلر دما دلتا (DELTA) در حال حاضر فقط سری هایی چون DTM ،DTC ،DTK ،DT3 در بازار ایران موجود می باشد و سایر سری ها از رده تولید خارج شده اند یا موجودی محدودی در کشور دارند. اگر به دنبال کنترلر دمایی از دلتا می گردید که نمایشگر دار باشد، بدون شک انتخاب شما باید کنترلر دما دلتا سری DT3 و سری DTK باشد. کنترلر دمای دلتا سری DT3 بسیار محبوب تر از سری DTK می باشد، چون در بسیاری از سری ها دارای پورت RS-485 (دارای شبکه) می باشد و این علت باعث شده پر مصرف ترین ترموستات نمایشگردار دلتا تلقی شود.

کنترلر دما سری DTE و DTM، جزء کنترلر دماهای بدون نمایشگر  دلتا می باشند که برای پروژه هایی که اکسترودر در آن هست تعریف می شوند. کنترلر دما سری DTE سابقه بیشتری در بازار ایران دارد و شاید نتیجتا شناخته تر شده باشد. ولی موجودی آن در حال حاضر بسیار محدود شده است و در بسیاری از موارد ناموجود در کشور می باشد. از این رو با توجه به امکاناتی که کنترلر دمای سری DTM دارد و کامل بودن از نظر موجودی در کشور؛ پیشنهاد ویژه آزند اتوماسیون برای پروژه های اکسترودر می باشد.

قیمت کنترلر دما دلتا (DELTA)

کنترلر دما دلتا در سری های مختلف بین بازه قیمتی 2 میلیون تا 20 میلیون تعریف می شود. ممکن است با مشاهده تنوع موجود در سایت آزند اتوماسیون، کمی گیج و سردرگم شوید. اما در جهت انتخاب کنترلردمای مناسب برای پروژه خود کمی صبور باشید. توضیحات مربوط به سری های مختلف کنترلر دما DELTA را بررسی کنید، اگر باز هم ابهام داشتید می توانید با کارشناسان آزند اتوماسیون (نمایندگی دلتا در لاله زار) در شبکه های اجتماعی ایرانی و خارجی (واتس آپ؛تلگرام؛ایتا) و یا تماس تلفنی ارتباط بگیرید.

09124744857

خرید کنترلر دما دلتا (DELTA)

آزند اتوماسیون در زمینه فروش کلیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی فعال می باشد و محصولات متنوعی در این سایت به فروش می رسد.قبل از خرید کنترلر دما دلتا در سری های مختلف، حتما از موجودی آن مطمئن شوید. شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعلی داخلی و خارجی (واتساپ؛تلگرام؛ایتا) و یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش این اطمینان برای شما حاصل شود.