قیمت و خرید ماژول ارتباطی سری  AS دلتا

ماژول ارتباطی سری  ASدلتا برای اتصال به پی ال سی‌های سری AS دلتا طراحی و تولید شده است. این محصول دلتا در کنار ویژگی‌ها و امکانانت بالایی که دارد از قیمت مناسب نیز برخوردار است. این ماژول توسعه دلتا دارای پورت‌های ارتباطی مانند کن اپن،‌ RS485 و… بوده و همین امر موجب شده است تا صنعتگذان به خرید ماژول ارتباطی سری  ASدلتا اقدام کنند. برای آشنایی بیشتر با این سری از محصولات دلتا به تفکیک هر یک از مدل‌های این سری و ویژگی‌های آن را بررسی خواهیم کرد.

ویژگی ماژول ارتباطی سری  ASدلتا

اگر بخواهیم در مورد ویژگی‌های ماژول ارتباطی سری  ASدلتا صحبت کنیم به ساعت‌ها وقت نیاز داریم، در نتیجه ما در این مبحث تنها به بیان برخی ویژگی‌های مهم آن بسنده خواهیم کرد:

 • ماژول ارتباطی سری ASدلتا دارای پورت کن اپن، ‌ RS-485، RS-232، RS-422 است
 • سرعت بالا
 • نصب بر روی SLOT1 ماژول AS00SCM به صورت پورت ترمینال 9 پین
 • قابلیت نصب بر روی کارت شبکه AS00SCM
 • عدم نویز پذیری
 • سرعت بالای و عدم نویز پذیری در فواصل کوتاه در برخی مدل‌ها و فواصل طولانی در برخی مدل‌های دیگر

انواع مدل‌های ماژول ارتباطی دلتا سری  AS

ماژول ارتباطی سری  ASدلتا دارای 5 مدل با کارایی متفاوت است که در ادامه به شرح مختصر هریک پرداخته تا در هنگام خرید این محصول کمپانی دلتا راحت‌تر بتوانید ماژول مورد نیاز خود را خریداری کنید:

 1. ماژول ارتباطی CANopen دلتا مدل ASFCOPM-A: دارای پورت کن اپن با قابلیت اتصال از سمت راست و نصب بر روی SLOT2 ماژول AS00SCM است.
 2. ماژول ارتباطی RS232 دلتا مدل ASF232-A: دارای پورت RS232 با قابلیت اتصال از سمت راست و نصب بر روی SLOT1 ماژول AS00SCM به صورت پورت ترمینال 9 پین است.
 3. ماژول ارتباطی RS422 دلتا مدل ASF422-A: دارای پورت RS232 با قابلیت اتصال از سمت راست و قابلیت اتصال بر روی کارت شبکه AS00SCM-A دلتا است.
 4. ماژول ارتباطی RS485 دلتا مدل ASF485-A: دارای پورت RS485 با قابلیت اتصال از سمت راست و قابلیت اتصال بر روی کارت شبکه AS00SCM-A دلتا است.
 5. ماژول شبکه 2 اسلات دلتا AS00SCM-A: دارای پورت CANOPEN+RS232+RS485 با قابلیت اتصال از سمت راست و دارای 2 اسلات جهت اضافه شدن ماژول های شبکه دلتا است.

قیمت ماژول ارتباطی سری  ASدلتا

قیمت ماژول ارتباطی سری  ASدلتا متفاوت بوده و هر کدام از مدل‌های این محصول متناسب با امکاناتی که دارند در قیمت گذاری نیز متفاوت هستند. برای استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پیام رسان‌های داخلی و خارجی در ارتباط باشید.

خرید ماژول ارتباطی دلتا سری  AS

برای خرید ماژول ارتباطی سری  ASدلتا با قیمت مناسب و مشاوره رایگان و همچنین دیگر تجهیزات اتوماسیون صنعتی می‌توانید به کارشناسان آزند اتوماسیون نمایندگی محصولات دلتا در تهران در ارتباط باشید.