نمایش 1–12 از 20 نتیجه

پی ال سی دلتا به دلیل مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی و پشتیبانی پس از فروش عالی جز یکی از PLC های محبوب در ایران به شمار می‌رود. یکی از سری‌های محبوب تولید شده توسط این برند پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP است. این پی ال سی دارای امکانات متعدد بوده و برای کارکردهای مختلف مناسب است.

CPU اسلیم دلتا سری DVP که با حرف S به معنای Slim نمایش داده می شود ابعاد کوچکی دارند و عملکرد و کارایی آنها در مقایسه با قیمت کاملا مناسب است. دقت داشته باشید که تنوع بالا و سایر ویژگی هایی که در ادامه هم مشاهده می کنید مزید بر علت شده تا تقاضا برای خرید پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP همواره بالا باشد. کاربرد این سری از پی ال سی های دلتا DVP در ماشین آلات ریسندگی، دستگاه های بسته بندی و کنترل PID دما و غیره است و برنامه نویسی آنها با نرم افزارهای WPLSoft و ISPSoft انجام می گیرد.در دسته بندی دیگری ما به پی ال سی استاندارد دلتا سری DVP  نیز خواهیم پرداخت.

در ادامه به بررسی ویژگی‌ها PLC اسلیم دلتا سری DVP  خواهیم پرداخت.

ویژگی PLC اسلیم دلتا سری DVP

از جمله ویژگی‌های پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP برند دلتا به شرح زیر است:

 • دارای ولتاژ تغذیه 24DC
 • حداکثر ورودی و خروجی دیجیتال قابل افزایش 512 یا 480
 • دارای پورت ارتباطی RS-232 ، پورت ارتباطی RS-485، اترنت و مینی USB
 • امکان اتصال ماژول از پورت سمت چپ و راست را دارد
 • دارای باتری داخلی در برخی مدل‌ها
 • دارای پورت RS232 و RS485 که با Modbus ASCII/RTU سازگار است
 • دارای خروجی رله و ترانزیستوری NPN و PNP
 • دارای شمارندهای داخلی سرعت بالا
 • پی ال سی PLC اسلیم دلتا سری DVP دارای 10 عدد ورودی سی پی یو ورودی و خروجی است که تا 512 عدد حداکثر قابل افزایش است.
 • از تنظیم خودکار PID پشتیبانی می‌کند DVP-SS2 پارامترها را به طور خودکار پس از تکمیل تنظیم دمای خودکار
 • دارای 4، 8، 14، 16 ورودی دیجیتال
 • دارای 2، 4، 6، 12 خروجی دیجیتال
 • داری فاقد خروجی آنالوگ
 • دارای 2 خروجی آنالوگ و فاقد خروجی آنالوگ
 • دارای 2، 4 ورودی آنالوگ و فاقد ورودی آنالوگ
 • پی ال سی دلتا سری DVP دارای کانتر سرعت بالا است
 • پی ال سی PLC اسلیم دلتا سری DVP دارای ظرفیت برنامه نویسی هشت هزار استپ ؛16 هزار استپ و 32000 هزار استپ هست.
 • پی ال سی PLC اسلیم دلتا سری DVP دارای خروجی پالس 50KHZ ، 5KHZ ؛ 10KHZ و 200KHZ است.
 • PID ذخیره می کند.
 • سرعت اسکن برنامه برابر است با LD : 0.35 µS MOV: 3.4 µS

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان آزند اتوماسیون با ما تماس بگیرید.

بررسی بازار پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP

در این بخش 20 مدل مختلف از پی ال سی اسلیم دلتا را که یک محصول پر استفاده در سبد اتوماسیون کاران دلتا هست مورد بررسی قرار دادیم که هر کدام مشخصات فنی مربوط به خود را دارند و این تنوع قابلیت و قیمت باعث شده پی ال سی سری اسلیم دلتا بسیار مورد توجه تر نسبت به سایرین باشد.

PLC دلتا سری DVP جزء شناخته ترین وپرفروش ترین پی ال سی های دلتا و یا شاید به نوعی بازار ایران باشد.این پی ال سی ها که از بازه قیمتی 3 میلیون تومان تا 11 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند.آن قدر توانسته که نظر ماشین ساز های کوچک و گاها بزرگ را جلب کند که از روی این سری پی ال سی های دلتا( نمونه اصالتا تایوانی در داخل کشور) کپی برداری کردند و پی ال سی های چون ایتک و DGP در بازار ایران متولد شدند که با قیمتی نزدیک به نمونه تایوانی در صدد بدست آورن سهمی از بازار هستند.از نظر فنی قابلیت های نمونه تایوان را ندارد و پیشنهاد آزند اتوماسیون خرید نمونه تایوانی می باشد.

ارزان ترین CPU اسلیم دلتا سری DVP

در این دسته محصول 20 پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP موجود هست.که مطرح ترین و ارزان ترین پی ال سی آن از نوع خروجی رله؛ PLC دلتا مدل DVP14SS211R می باشد که نه تنها ارزانترین پی ال سی رله ای بازار دلتا بلکه ارزان ترین پی ال سی رله ای بازار ایران به نوعی محسوب می شود و اگر قصد خرید این پی ال سی ارزان قیمت از نوع ترانزیستوری NPN را دارید PLC دلتا مدل DVP14SS211T می تواند انتخاب شما باشد.این مدل از سری اسلیم دلتا دارای 8 ورودی دیجیتال و 6 خروجی دیجیتال می باشد که با توجه به نیاز پروژه می توانید نوع خروجی رله ای یا ترانزیستوری NPN را انتخاب کنید.البته دیگر پی ال سی اقتصادی این دسته ؛ PLC دلتا مدل DVP12SS211S می باشد که خروجی ترانزیستوری PNP دارد و بسیار کم مصرف هست.

 PLC اترنت دار اسلیم دلتا سری DVP

اگر پروژه شما پروژه خاصی هست که نیاز به پورت ارترنت در ارتباطات خود دارید قطعا انتخاب پی ال سی های اترنت دار اقتصادی سری اسلیم دلتا بهترین انتخاب می باشد.

PLC دلتا مدل DVP12SE11R که دارای 8 ورودی و 4 خروجی دیجیتال می باشد آپشنال ترین پی ال سی اترنت دار رله ای می باشد که از سمت چپ علاوه بر راست قابل توسعه می باشد.اگر مدل ترانزیستوری این پی ال سی انتخاب شما بود می توانید با انتخاب PLC دلتا مدل DVP12SE11T در کانفیگ پروژه خود پیش برید.اگر در پروژه علاوه بر نیاز پورت اترنت در ارتباطات؛نیاز به تعداد ورودی و خروجی های دیجیتال بیشتر بود و نیاز به توسعه از سمت چپ نداشتیم انتخاب PLC دلتا مدل DVP26SE11R  که اترنت دار رله ای و  PLC دلتا مدل DVP26SE11T اترنت دار ترانزیستوری هست؛ بهترین انتخاب می باشد.

 پی ال سی میان رده اسلیم دلتا سری DVP

اگر در پروژه خود تعداد ورودی و خروجی های  بیشتری نسبت به پی ال سی دلتا مدل DVP14SS211R و پی ال سی دلتا مدل DVP14SS211T داشتید پیشنهاد آزند اتوماسیون در مدل رله ای PLC دلتا مدل DVP28SS11R و در مدل ترانزیستوری PLC دلتا مدل DVP28SS211T قابل بررسی می باشد.

اگر در پروژه ای قیمت متوسط پی ال سی و همچنین حجم برنامه نویسی بالاتر نسبت به پی ال سی دلتا DVP14SS211R و داشتن دو پورت RS-485 مد نظر بود .بهترین انتخاب در مدل رله ای

PLC دلتا مدل  DVP12SA211R  و در مدل ترانزیستوری PLC دلتا مدل DVP12SA211T می باشد.

اگر تعداد ورودی و خروجی های بیشتر نسبت به پی ال سی دلتا DVP12SA211R/T در پروژه نیاز داشتیم و از سمت چپ قابل توسعه بودن مد نظر نبود انتخاب PLC دلتا مدل DVP28SA211R در مدل رله ای و PLC دلتا مدل DVP28SA211T در مدل ترانزیستوری انتخابی فوق العاده می باشد.

پی ال سی دارای ورودی و خروجی آنالوگ اسلیم دلتا سری DVP

ارزان ترین پی ال سی اسلیم دلتا که دارای ورودی و خروجی آنالوگ هست؛PLC دلتا مدل DVP10SX11R در مدل رله ای و PLC دلتا مدل DVP10SX11T در مدل ترانزیستوری می باشد که علاوه بر ورودی و خروجی های دیجیتال دارای دو ورودی و خروجی آنالوگ می باشد.ضعف این مدل پی ال سی عدم توسعه پذیری از سمت چپ نیز می باشد که این مشکل با انتخاب PLC دلتا مدل DVP20SX211R در نوع رله ای و PLC دلتا مدل DVP20SX211T در نوع ترانزیستوری رفع می شود.که این پی ال سی با داشتن 4 ورودی آنالوگ و 2 خروجی آنالوگ علاوه بر ورودی و خروچی های دیجیتال جزو پی ال سی های گران سری اسلیم هم محسوب می شود.

 PLC پرچم دار اسلیم دلتا سری DVP

قدرتمند ترین پی ال سی سری اسلیم دلتا و گران ترین که آن را پرچم دار پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP کرده ؛ PLC دلتا مدل DVP28SV11R2 در مدل رله ای ؛ PLC دلتا مدل DVP28SV11T2  و PLC دلتا مدل DVP28SV11S2 در مدل ترانزیستوری می باشند.

ثبت سفارش PLC(پی ال سی) اسلیم دلتا سری DVP

برای ثبت سفارش هر کدام از پی ال سی های اسلیم دلتا سری DVP تنها کافیست بر روی محصول مدنظرتان در همین صفحه کلیک کنید تا به صفحه خرید اختصاصی آن منتقل شوید. در صفحه محصول اطلاعات دقیق تری خدمت شما عزیزان ارائه شده که پس از مطالعه و کسب اطمینان می توانید با پرداخت مبلغ تعیین شده سفارش خود را ثبت نمایید. بنابراین همانطور که مشاهده می کنید خرید آنلاین محصولات پی ال سی اسلیم دلتا سری دی وی پی بسیار ساده و راحت و تنها با چند کلیک امکان پذیر است. شرکت آزند اتوماسیون نمایندگی معتبر محصولات پی ال سی دلتا در لاله زار تهران و مشهد تضمین کیفیت، سرعت در تحویل و اصالت کالا را می دهد.

خرید PLC(پی ال سی) اسلیم دلتا با قیمت مناسب

همان طور که در بالا مشاهده گردید پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP دارای 20 مدل با ورودی و خروجی‌های متعدد است که کار انتخاب را برای صنعتگران آسان خواهد کرد. برای خرید این محصول با قیمت مناسب فقط کافی است به فروشگاه اینترنتی آزنداتوماسیون نمایندگی دلتا در تهران و مشهد مراجعه کنید. اگر برای خرید تجهیزات اتوماسیون صنعتی مناسب صنعت خود به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان ما در پیام رسان‌های داخلی و خارجی در ارتباط باشید.

قیمت پی ال سی اسلیم دلتا سری DVP

قیمت CPU اسلیم دلتا سری DVP جزء مقرون به صرفه های پی ال سی بازار ایران محسوب می شود.چرا که شما می توانید با خرید پی ال سی در حدود قیمتی سه میلیون تومان یه پروژه اتوماسیون صنعتی را مدیریت کنید.آپشنال ترین این سری پی ال سی با حدود 11 میلیون تومان در پروژه های قوی تر موشن استقاده میشود.این بازه قیمتی جذاب باعث شده است حدود 10 سال برند دلتا در بازار ایران جا باز کند و فقط و فقط مرهون پی ال سی اسلیم دلتا با قیمت های بسیار اقتصادی می باشد.میتوانید از آزند اتوماسیون با سابقه درخشان در بحث نمایندگی دلتا در تهران و مشهد با قیمت و درصد تخفیف ویژه همکاری پی ال سی های اسلیم دلتا را با پایین ترین قیمت تهیه کنید.