نمایش 1–12 از 20 نتیجه

کنترلر دمای دلتا سری DTM جدیدترین محصول این شرکت برای کنترل دما می باشد که یکی از بهترین نمونه های کنترلر دما دلتا محسوب می شود؛البته می توانید جهت بررسی انواع کنترلر دما و رطوبت  جدید بازار ایران آزند اتوماسیون را به عنوان مرجع در نظر بگیرید.برای شما که می خواهید در پروژه های بزرگ، پروسه های پیچیده را کنترل کنید بهترین محصول همین کنترلر دمای دلتا سری DTM است که دو نوع CPU برای آن در نظر گرفته شده که شامل DTM-E و DTM-R هستند. این کنترلرها سرعت ارتباطات و پایداری آن را بهبود می بخشند، کاربران می توانند آدرس های ارتباطی را سفارشی سازی کنند، طراحی بی نظیر آنها باعث شده حتی افراد مبتدی هم به راحتی با آنها کار کنند. بد نیست بدانید که 4 مدل از DTM توسط شرکت دلتا ساخته شده که شامل Host (اصلی، CPU)، ماژول اندازه گیری دما، ماژول ورودی/خروجی و کارت توسعه خروجی کاستی یا خشابی هستند. در ادامه بیشتر در رابطه با این مدل ها صحبت خواهیم کرد.

4 دسته کنترلر دمای دلتا سری  DTM

کنترلر دمای دلتا سری DTM در 4 دسته تولید شده اند:

1- Host

مدل Host که همان CPU یا پردازنده های اصلی ما هستند. این سی پی یوها براساس پورت شبکه به دو مدل تقسیم بندی می شوند:

1-سی پی یو DTM-E

این مدل دارای یک پورت LAN است که از آن برای ارتباط گرفتن با شبکه Modbus-TCP و Ethernet-IP استفاده می کنیم. سوکت سبز رنگی هم مشاهده می کنیم که از آن برای ارتباط گرفتن با شبکه Modbus RS-485 استفاده می کنیم. برای تنظیم پارامترهای شبکه به شکل سخت افزاری دو نوع سوئیچ دارد. یکسری دیپ سوئیچ که در کنار ماژول است که پارامترهای شبکه را می توان تنظیم کرد. یک عدد هم روتاری سوئیچ دارد که با آن می توانید Station Address کارت را تنظیم کنید. دقت داشته باشید که این روتاری سوئیچ روی همه کارت های DTM وجود دارد. تغذیه این کارت هم با ولتاژ 24 ولت DC تأمین می شود.

روی کارت دو سوکت دیده می شود که ورودی های سنسور هستند. هر سوکت 4 کانال را پشتیبانی می کند که امکان اتصال سنسورهای RTD و ترموکوبل وجود دارد. بنابراین این کارت مجموعا 8 سنسور را پشتیبانی خواهد کرد. دو اسلات هم برای کارت های خروجی در نظر گرفته شده است.

2- سی پی یو DTM-R

در این کارت به جای اترنت، مینی USB قرار داده شده است که برای اتصال به نرم افزار DTM Soft است تا امکان برنامه نویسی آن شکل بگیرد. بقیه ویژگی ها با مدل قبلی فرقی ندارد.

ویژگی بسیار مهم کنترلر دمای دلتا سری DTM امکان گسترش آنها از سمت راست است. مثلا می توانید یک کارت DOV به سمت راست آن اضافه کرده و گسترش دهید. در واقع این قابلیت باعث شده تا برحسب نیاز پروژه بتوانید کارت خود را گسترش دهید.

در این کارت به جای اترنت، مینی USB قرار داده شده است

2-  ماژول اندازه گیری دما+خروجی

ماژول اندازه گیری دما شامل کد های فنی DTMN04 و DTMN08 می شود که صرفا 4 ورودی مولتی و 8 ورودی مولتی را می توانند بخوانند و دارای خروجی نمی باشند. DTMN02-C؛DTMN02-V؛DTMN02-L؛DTMN02-R که دارای دو کانال ورودی و 4 کانال خروجی می باشند.

3-ماژول ورودی/خروجی

دارای مدل ها و چنل هایی شامل DTM/DOV/8CH، DTM-DOR/8CH، DTM-DOC/8CH، DTM-DOL/8CH، DTM-CT030/8CH است. ترنسفورمر جریان یا CT اختیاری است و بنا به درخواست و سفارش لحاظ می شود. منبع تغذیه AC استفاده می کند.

4-کارت توسعه خروجی کاستی یا خشابی

کاست خروجی دارای مدل ها و چنل هایی شامل DTM-BDV/4CH، DTM-BDR/4CH، DTM-BDC/4CH و DTM-BDL/4CH است.

ویژگی های کنترلر دمای دلتا سری DTM

ویژگی های کنترلرهای دما دلتا سری DTM را می توان به موارد مهم زیر خلاصه کرد:

· جمع آوری دیتا به کمک Host

DTM Host در هر لحظه تمامی داده ها را از تمامی ماژول های توسعه جمع آوری کرده و بلافاصله در کنترلر مستر ذخیره می کند تا کارآمدی ارتباطات ارتقا پیدا کند.

جمع آوری دیتا به کمک Host

· کنترل دما چند مرحله ای با RS-485 و اترنت

 • 1 Host تا 8 نقطه یا مرحله عمل کنترلی را انجام می دهد و یک گروه Host تا 64 نقطه یا مرحله را کنترل می کند. DTM از 8 مجموعه ورودی سنسور برای کنترل همزمان 8 نقطه استفده می کند. هر Host می تواند تا 7 ماژول اندازه گیری و 8 ماژول I/O تحت یک گروه را پشتیبانی کند. بد نیست بدانید وقتی که گروه های DTM را با RS-485 یا اترنت به هم متصل می کنید بیش از 1000 نقطه قابل کنترل خواهد بود.
 • یک کانال از ولتاژ آنالوگ، جریان آنالوگ، ترموکوپل و ورودی RTD پلاتینیوم پشتیبانی می کند. شما می توانید برای هر کانال یک نوع سنسور متفاوت انتخاب کنید.

یک کانال از ولتاژ آنالوگ، جریان آنالوگ، ترموکوپل و ورودی RTD پلاتینیوم پشتیبانی می کند

 • اترنت از ارتباطات Ethernet/IP پشتیبانی می کند. RS-485 دارای ماکزیمم Baud ریت معادل با 115200 bps است. از RTU و ASCII پشتیبانی می کند. پشتیبانی کننده از پروتکل ارتباطی سوئیچ های خارجی بوده، تنظیمات آدرس و نصب و نگهداری آسانی هم دارد.

اترنت از ارتباطات Ethernet/IP پشتیبانی می کند

 • پیکربندی RS-485

پیکربندی RS-485

 • پیکربندی DTM Host و ماژول Station ID

پیکربندی DTM Host و ماژول Station ID

 • دیاگرام اتصال و ارتباط DTM ETHERNET

دیاگرام اتصال و ارتباط DTM ETHERNET

 • جایگاه های ماژول I/O

آدرس های خروجی به سلیقه کاربر خواهد بود (خروجی 1 و 2 و هشدارها) برای هر سنسور ورودی که سیم کشی را خیلی راحت و بدون دردسر می کند.

درس های خروجی به سلیقه کاربر خواهد بود

·  آدرس های ارتباطی برحسب نیاز

رابط کاربری انعطاف پذیر برای آدرس های ارتباطی که برحسب نیاز باید تعریف شوند. دریافت سریع پارامتر از تجهیزات مختلف جهت بالاتر بردن کارایی ارتباطات از دیگر ویژگی های کنترلر دما دلتا سری DTM است. به تصویر زیر دقت کنید:

ابط کاربری انعطاف پذیر برای آدرس های ارتباطی که برحسب نیاز باید تعریف شوند.

· جدایی کامل چنل ها از یکدیگر

جدایی کامل چنل ها از یکدیگر ویژگی مهم بعدی کنترلر دما دلتا سری DTM است که جلوی نشت الکتریکی دستگاه های گرم کننده را می گیرد که در غیر این صورت سبب آسیب به برد الکتریکی ترموکوپل چنل های ورودی می شد. 8 مجموعه از چنل های ورودی کاملا از یکدیگر جدا هستند تا سیگنال اندازه گیری به شکل پایدار انتقال پیدا کند و هیچ تداخلی رخ ندهد.

 • از دیگر موارد مهم می توان به خصوصیات خاص کنترلر دما دلتا سری DTM اشاره کرد که ضعف سری های قبلی را پوشانده است مانند:
 • سیم کشی بسیار راحت به لطف طراحی ماژولار
 • مدل های توسعه با کارکردهای گوناگون که برآورده کننده نیاز صنایع مختلف است
 • جمع آوری دیتا به کمک هاست که کیفیت انتقال اطلاعات را بالا برده است

جمع آوری دیتا به کمک هاست که کیفیت انتقال اطلاعات را بالا برده است

جداول مشخصات فنی دقیق کنترلر دما دلتا سری DTM

طبق اطلاعات منتشر شده از شرکت دلتا جدول مشخصات فنی کنترلر دما دلتا سری DTM و هر 4 دسته تشکیل دهنده به شرح زیر هستند:

جدول مشخصات فنی Host و ماژول های اندازه گیری

جدول مشخصات فنی Host و ماژول های اندازه گیری

پرفورمنس

پرفورمنس

ماژول های I/O و کاست های توسعه

ماژول های I/O و کاست های توسعه

پورت های I/O

Host

پورت های I/O

ماژول های اندازه گیری

ماژول های اندازه گیری

I/O Module/DTMN02-x Measurement Module

I/O Module/DTMN02-x Measurement Module

کاست توسعه

کاست توسعه

جدول راهنمای خرید کنترلر دما DELTA سری DTM

اگر برای خرید کنترلر دمای دلتا سری DTM دچار سردرگمی شدید جدول زیر راهنمای خرید کنترل دمای دلتا سری DTM می باشد که می توانید کانفیگ اصولی برای پروژه ی دمایی خود با توحه به ورودی و خروجی های مورد نیازتان انتخاب کنید و در این امر کارشناسان آزند اتوماسیون می توانند به شما تلفنی یا از طریق شبکه های اجتماعی واتساپ؛ تلگرام،ایتا کمک به سزایی بکنید:

جدول راهنمای خرید کنترلر دما DELTA سری DTM

خرید کنترلر دما دلتا سری DTM

آزند اتوماسیون به عنوان نماینده محصولات دلتا در تهران و مشهد این آمادگی را دارد که کنترلر دما دلتا سری DTM را بهترین قیمت و تضمین کیفیت و اصالت کالا برای شما عزیزان تأمین کند. این محصول در مدل های مختلف تولید شده که شما می توانید بهترین محصول را از آزند اتوماسیون خریداری کنید.

قیمت کنترلر دما دلتا سری DTM

قیمت کنترلر دما دلتا سری DTM از آزند اتوماسیون برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود چرا که ما نمایندگی رسمی محصولات دلتا از جمله تجهیزات اتوماسیون صنعتی را در ایران داریم. بنابراین شما می توانید بدون واسطه و با صرف حداقل هزینه ممکن از ما خریداری کنید. ما با چندین سال سابقه در فروش محصولات دلتا در کشور و تأمین این قطعات برای صنایع و کارخانجات مختلف توانسته ایم اعتماد کامل مشتریان خودمان را به دست بیاوریم.