برد اضافه شونده به کنترل دمای دلتا مدل DT3-R

خرید برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R پیشنهاد آزنداتوماسیون نمایندگی دلتا لاله زار به صنعتگرانی است که به دنبال بهبود راندمان کاری خود هستند. زیرا این محصول کنترلر دما دلتا سری DT3 دارای قیمت مناسب و کارایی بالایی است و از 1 خروجی رله پشتیبانی می‌کند. controller delta DT3-R امکان ماژولارسازی آسان، به علاوه کلیدهای عملکردی کاربرپسند و تعریف شده توسط کاربر را دارد. همچنین این کنترلر دما دلتا دارای سخت افزار ارتقا یافته بوده و مشخصات بالاتر برای عملکرد هوشمند و پاسخ سریع دارد. از این محصول دلتا برای استفاده در صنایع مختلف مانند صنایع ساخت لوله، سیستم های تهویه مرکزی، سیستم های تزریق، سیستم های گرمایش، بلوئر، سردخانه ها و… را دارد. همچنین برد اضافه شونده به کنترل دمای دلتا مدل DT3-R از عملکردهای Self-Tuning و FUZZY پشتیبانی کرده و می‌توان هم در فضای باز و هم در فضای بسته نصب کرد و قادر به ارائه منحنی کنترل دما صاف است. DT3-R دارای 1 خروجی رله است و پورت ارتباطی ندارد.

 

بررسی ویژگی برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R

خرید برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند بسیار مورد توجه صنعتگران است که در ادامه به بررسی بیشتر این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت:

  • دارای 1 خروجی رله
  •  پورت RS485 ندارد
  • قابلیت پشتیبانی از شبکه مدباس را ندارد
  • دارای پاسخ خروجی سریع
  • نوع تغذیه 24VDC
  • قابل برنامه ریزی توسط نرم افزار DTCOM

نقاط ضعف برد اضافه شونده به کنترل دمای دلتا مدل DT3-R

بررسی نقاط ضعف این محصول به شما کمک می‌کند تا انتخاب راحت تری در هنگام خرید محصول داشته باشید:

  • پورت ارتباطی ندارد
  • بدون ورودی

خروجی های آلارم برد اضافه شونده به کنترل دمای دلتا مدل DT3-R

این محصول دلتا خروجی آلارم ارائه می‌دهد و هر خروجی آلارم دارای 18 حالت زنگ هشدار در حالت تنظیمات اولیه است. هنگامی که دمای مورد نظر از نقطه تنظیم شده فراتر می رود یا از آن کمتر می شود، خروجی آلارم فعال می شود. در جدول زیر می‌تواند این خروجی‌های آلارم را مشاهده کنید:

خروجی های آلارم برد اضافه شونده به کنترل دمای دلتا مدل DT3-R

جدول فنی برد اضافه شونده به کنترل دمای دلتا مدل DT3-R

در تصویر زیر می‌توانید جدول مشخصات فنی برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R را مشاهده کنید:

جدول فنی برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R

دانلود دیتاشیت و کاتالوگ برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R

اگر قصد خرید برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R دارید قطعا بررسی منوال و کاتالوگ این محصول به شما کمک خواهد کرد، که می‌توانید از طریق لینک های زیر دانلود کنید:

دیتاشیت کنترلر دلتا کاتالوگ کنترلر دما دلتا

خرید برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R

برد اضافه شونده به کنترل دمای دلتا مدل DT3-R با قابلیت اتصال به ورودی ماژول اصلی DT3 تنها یکی از تجهیزات اتوماسیون صنعتی تولید شده توسط برند دلتا است. برد خروجی رله اضافه شونده به کنترل دمای دلتا سری DT3-R فاقد ورودی و پورت ارتباطی با 1 خروجی رله را از آزنداتوماسیون با قیمت مناسب خریداری کنید. همچنین در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این محصول و بررسی انواع کنترلر دما و رطوبت می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پیام رسان‌های داخلی و خارجی در ارتباط باشید.

نوع کنترلر دما

کنترلر دما دلتا سری DT3

نوع ماژول کنترلر دما

برد توسعه افزاینده یک خروجی رله

نوع ورودی

ندارد

نوع خروجی

رله

تعداد ورودی

ندارد

تعداد خروجی

۱ خروجی

نوع پورت ارتباطی

ندارد

برند محصول

دلتا

محصولات مشابه