کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ

در حال نمایش یک نتیجه

قیمت اصلی 6,950,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,250,000 تومان است.

کنترلر بوستر پمپ ATECH در مدل های مختلف روانه بازار شده و یکی از بهترین های کنترلر بوستر پمپ محسوب می شود .شما میتوانید کنترلر بوستر ایتک در مدلهای مختلف با آموزش کامل راه اندازی از آزند اتوماسیون خرید کنید.توجه داشته باشید کنترلر بوستر پمپ ایتک تحت عنوان کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ روانه بازار دو سالی هست می شود و دقیقا ارتقا یافته همان کنترلر بوستر پمپ ATECH می باشد و مهمترین تفاوت آن در ولتاژ تغذیه می باشد که در سری جدید که تحت عنوان کنترلر بوستر الکمارکتینگ عرضه شده است ایراد بزرگ کنترلر بوستر پمپ ATECH که تغذیه 220VAC ولت بود در این مدل مرتفع شده است و تغذیه سری جدید 24VDC شده است که این نوع تغذیه باعث شده طول عمر دستگاه افزایش پیدا کند.

بازار کنترلر بوستر پمپ ATECH

کنترلر بوستر ATECH جز اقتصادی ترین کنترلر بوستر پمپ های بازار ایران محسوب می شود.چرا که با توجه به قیمت اقتصادی آن حجم زیادی از بازار کنترلر بوستر پمپ ایران را گرفته است.کنترلر بوستر پمپ ایتک توجه داشته باشید از این به بعد با نام کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ تولید می شود.

کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ

کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ ارتقا یافته و نمونه آپدیت کنترلر بوستر پمپ ایتک می باشد.اگر قصد خرید کنترل بوستر پمپ ایتک را دارید باید حتما این نکته را بدانید باید کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ را خرید کنید.گاها در بازار کنترلر بوستر پمپ DGP را به اشتباه جایگزین کنترلر بوستر پمپ ATECH معرفی می کنند که باید توجه داشته باشید کنترل بوستر پمپ DGP به عنوان جایگزین انتخابی اشتباه می باشد.

آیا کنترلر بوستر ایتک همان کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ می باشد؟

اگر قصد خرید کنترلر بوستر پمپ ATECH را دارید باید به دنبال کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ که ورژن ارتقا یافته کنترلر بوستر پمپ ایتک می باشد؛باشید چرا که دیگر کنترلر بوستر پمپ ATECH دیگر تولید نمی شود و کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ به عنوان جایگزین ارتقا یافته کنترلر بوستر پمپ ایتک با ولتاژ تغذیه 24VDC و ظاهری بسیار شکیل پا به بازار گذاشته است.

قیمت کنترلر بوستر پمپ ایتک (الکمارکتینگ)

کنترلر بوستر پمپ ATECH که با اسم کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ در بازار عرضه می شود با قیمت اقتصادی و کیفیت و خدمات عالی در بازار ایران تحت عنوان کنترلر بوستر پمپ ایتک مدل EMB2022 عرضه شده است.برای بررسی قیمت و مشاوره در زمینه کنترلر بوستر پمپ می توانید از طریق تماس تلفنی یا پیام رسان های داخلی(ایتا؛بله) و پیام رسان خارجی(واتس آپ؛تلگرام) ارتباط بگیرید.

09124744857

خرید کنترلر بوستر پمپ ATECH

کنترلر بوستر پمپ ایتک یا کنترلر بوستر پمپ الکمارکتینگ یکی از بهترین های بازار ایران در زمینه تجهیزات اتوماسیون صنعتی می باشد. که با بهترین قیمت می توانید از کارشناسان آزند اتوماسیون از طریق پیام رسان های داخلی و خارجی یا تماس تلفنی خرید کنید.