پی ال سی زیمنس - Siemens

پی ال سی زیمنس سری S7-1200 (19)

پی ال سی زیمنس سری S7-1500 (10)

پی ال سی زیمنس سری S7-300 (17)

پی ال سی زیمنس سری S7-400 (24)

مینی پی ال سی لوگو 8 زیمنس (6)

نمایش 1–12 از 76 نتیجه

پی ال سی زیمنس یکی از برترین پی ال سی های دنیا می باشد. این پی ال سی در کشور ما نیز بدلیل حساسیت صنایع نفت و گاز، فولاد و پتروشیمی، بسیار مورد توجه می باشد.  تا کنون سری های مختلفی از CPU زیمنس، وارد کشور شده است. بدلیل گستردگی استفاده و تنوع سری بندی، انواع PLC زیمنس در کشور مورد توجه صنعتگران قرار گرفته و در پروژه های خاص تر و ویژه مورد توجه هستند.

قیمت پی ال سی زیمنس

CPU زیمنس  در سری های مختلف و قیمت های مختلف روانه بازار کشور شدند. اگر قصد خرید پی ال سی زیمنس دارید و برای شما تحلیل قیمت انواع PLC زیمنس سخت می باشد، کارشناسان فروش آزند اتوماسیون این آمادگی را دارند با توجه به شکل پروژه شما، بهترین پیشنهاد و قیمت را ارائه دهند. برای بررسی لیست قیمت CPU زیمنس، آزند اتوماسیون بهترین مرجع می باشد. انواع  Siemens PLC، در بازه قیمتی بین 6 میلیون تومان تا 500 میلیون تومان می باشند. قطعا برای کانفیگ پروژه در زیمنس با توجه به بازه قیمتی گسترده، کارشناسان آزنداتوماسیون با مشاوره فنی و فروش متفاوت شما را در این امر یاری می نمایند. برای ارتباط با تیم آزند اتوماسیون بهترین راه ارتباطی به شرح ذیل می باشد.

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان آزند اتوماسیون با ما تماس بگیرید.

خرید CPU زیمنس

خرید PLC زیمنس، با توجه به گستردگی رنج قیمت و مطرح بودن مباحث فنی و همچنین حساسیت بالای پروژه های زیمنس، ممکن است برای تمامی کارخانه جات پتروشیمی، فولاد و همچنین صنایع نظامی و هسته ای، سخت باشد. اما آزند اتوماسیون که متخصص در زمینه تجهیزات اتوماسیون صنعتی در کشور می باشد، در تامین انواع پی ال سی زیمنس و خدمات پس از فروش CPU زیمنس، به بهترین شکل عمل کرده است. شما می توانید با تماس حاصل کردن با بخش فروش و فنی این مجموعه اطمینان حاصل فرمایید.

 انواع PLC زیمنس

کنترلر زیمنس (Siemens PLC)در انواع محتلف تحت سری بندی زیر وارد کشور شده اند:

1- لوگو زیمنس ورژن 8(LOGO 8 Siemens)، که به عنوان آخرین ورژن، در بازار ایران به وفور یافت می شود. شما می توانید برای خرید ورژن 6 و 7 با کارشناسان آزند اتوماسیون ارتباط بگیرید. در حال حاضر لوگو زیمنس 8 جز پرفروش ترین مینی پی ال سی های بازار ایران می باشد. بنابراین در مواردی که کارفرما تاکیدش فقط و فقط زیمنس است و هزینه تمام شده پروژه با برندهای نام آشنا آسیایی چون (دلتا و فتک) مقایسه می شود، بهترین انتخاب می تواند لوگو 8، با توجه به امکانات پروژه برای رقابت با پی ال سی های آسیایی باشد.

2- پی ال سی زیمنس سری S7-200، که از رده تولید خارج شده است و با موجودی محدود در بازار ایران و انبار آزند اتوماسیون موجود می باشد.

3-PLC زیمنس سری S7-1200، که بعد از سری S7-200، به بازار آمد و در حال حاضر پرفروش ترین CPU زیمنس بازار ایران محسوب می شود. شاید به جرات بتوان گفت پی ال سی زیمنس S7-1200 آنقدر یک پروژه را بهینه می کند (چه از نظر قیمت و چه از نظر فنی)، که اگر کارفرما بداند چه مزیت هایی دارد، راحت تر آن را جایگزین پی ال سی های آسیایی می کند و به پارامتر قیمت کمتر فکر می کند.

4- CPU زیمنس سری S7-300، برای پروژه های متوسط و سنگین (در حد پروژه نیروگاه نطنز) استفاده می شود و این سری از پی ال سی زیمنس با توجه به سری های بعدی که وارد کشور شده است، متوسط محسوب می شود.

5- پی ال سی زیمنس سری S7-400، برای پروژه های بسیار سنگین مثل صنایع نظامی و هسته ای استفاده می شود و کاربرد خاص تر و بازار هدف آن خاص تر هست.

6- پی ال سی زیمنس سری S7-1500، جدیدترین پی ال سی زیمنس محسوب می شود که با توسعه پذیر بودن و امکانات بالا در پروژه های سنگین، می تواند جایگزین S7-300 شود، که البته مزایای رقابتی بسیار دارد.

زیمنس محبوب ترین برند PLC در ایران

پی ال سی زیمنس بدون شک و با اختلاف زیاد نسبت به پی ال سی دلتا محبوب ترین پی ال سی بازار ایران می باشد.چرا که اکثر صنایع بزرگ کشور تنها انتخاب ویژه شان CPU زیمنس می باشد و در صنایع کوچک و متوسط نیز پی ال سی زیمنس به سایر پی ال سی ها ارجحیت دارد.شما می توانید انواع پی ال سی زیمنس از آزند اتوماسیون نمایندگی زیمنس در لاله زار با قیمت ویژه خرید کنید.

فروش PLC زیمنس

پی ال سی زیمنس در چند سری فروش آن در فروشگاه آزند اتوماسیون غول زیمنس ایران به صورت قوی انحام می شود که دقیق هر کدام را به ترتیب بیشترین فروش مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1- PLC زیمنس سری 1200

پی ال سی زیمنس S7-1200 که با نرم افزار تیاپورتال پروگرم می شود.این پی ال سی پرفروش ترین و محبوب ترین CPU زیمنس محسوب می شود که جایگزین CPU زیمنس سری S7-200 شده است.سی پی یو زیمنس S7-1200  در مدل های مختلف موجود می باشد:

  1. S7-1200 Standard
  2.  S7-1200 Siplus
  3. S7-1200 Fail safe

انواع CPU زیمنس سری S7-1200

فروش پی ال سی زیمنس سری S7-1200 در آزند اتوماسیون نمایندگی زیمنس تهران با توجه به حافظه؛ سرعت پردازش؛امکان اتصال به شبکه متفاوت می باشد.لیست فروش  CPU های زیمنس 1200 به شرح  ذیل می باشد:

  1. PLC 1211C زیمنس
  2.  PLC 1212C زیمنس
  3. PLC 1214C زیمنس
  4. PLC 1215C زیمنس
  5. PLC 1217C زیمنس

2-مینی پی ال سی لوگو زیمنس