کابل پروگرام دلتا USB مدل UC-PRG020-12A

کابل USB جهت پروگرام کردن  HMI دلتا و پی ال سی دلتا نیز؛ مدل UC-PRG020-12A  استفاده می‌شود. همان طور که اطلاع دارید برای برنامه نویسی پی ال سی دلتا از نرم افزار Wplsoft استفاده می‌کنیم و برای دانلود و نصب نرم افزار و برای Programmer کردن پی ال سی به به کابل ارتباطی نیاز داریم. کابل برنامه نویسی PLC دلتا UC-PRG020-12A این کار را به خوبی انجام می‌دهد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. اگر قصد تهیه کابل برنامه نویسی پی ال سی دلتا با قیمتی ارزان تر دارید کابل ایرانی برنامه ریزی PLC دلتا UC-PRG020-12A بهترین پیشنهاد می باشد. در ادامه بیشتر با این مبدل ارتباطی دلتا آشنا خواهید شد.

2,600,000 تومان

ویژگی‌ کابل USB جهت پروگرام کردن PLC و HMI دلتا مدل UC-PRG020-12A

کابل USB جهت پروگرام کردن PLC و HMI دلتا مدل UC-PRG020-12A برای برقراری ارتباط بین کامپیوتر و USB طراحی و تولید شده است. این کابل وظیفه برنامه‌نویسی و انتقال داده را بر عهده داشته که در ادامه ویژگی‌های آن را بررسی خواهیم کرد:

  • تبدیل USB به RS-232 با جریان 12 آمپر
  • اندازه کابل حدودا ۲ متر
  • مناسب برای انواع برنامه‌ریزی با کامپیوتر
  • نیاز به پورت RS-232
  • امکان اتصال نرم افزار برنامه نویسی دلتا
  • اچ ام آی های دلتا سری DOP-B و پنل های متنی سری TP نیازی به این کابل ندارند و تنها با کابل شبکه می توان آن ها را پروگرام کرد
  • دارای کانکتور نری Mini-DIN
  • برقراری ارتباط بین کامپیوتر و PLC برقرار می‌کند
  • کابل برنامه‌نویسی (پروگرام) پی‌ال‌سی دلتا مدل UC-PRG020-12A از نوع ایرانی با قیمت اقتصادی و گارانتی تعویض یک نمونه مبدل ارتباطی دلتا  با کیفیت جهت ارتباط صرفا با پی ال سی دلتا می باشد.
  • مبدل USB به RS-232 برای PLC دلتا کانکتور نری Mini-DIN که نیاز به مبدل خاص دیگری ندارد.

موارد استفاده کابل برنامه نویسی PLC دلتا UC-PRG020-12A

در تصویر می‌توانید موارد استفاده و دستگاه‌های مناسب برای این کابل را مشاهده کنید:

موارد استفاده کابل USB جهت پروگرام کردن PLC و HMI دلتا مدل UC-PRG020-12A

خرید کابل پروگرام دلتا

کابل برنامه نویسی PLC دلتا UC-PRG020-12A با امکان برقراری ارتباط بین اچ ام ای و پی ال سی علاوه بر ارتباط بین پی ال سی دلتا و لب تاپ شما؛ تنها یکی از تجهیزات اتوماسیون صنعتی تولید شده توسط برند دلتا است. کابل USB جهت پروگرام کردن PLC و HMI دلتا مدل UC-PRG020-12A با عنوان IFD6601 شناخته می‌شود که برای برنامه‌ریزی انواع پی‌ال‌سی و اچ ام ای دلتا از  آزنداتوماسیون می توانید بخرید. همچنین در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این محصول و بررسی انواع مبدل ارتباطی دلتا و دیگر تجهیزات اتوماسیون صنعتی می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پیام رسان‌های داخلی و خارجی در ارتباط باشید.

کاربرد

تبدیل USB به سریال به همراه سوکت DB9 و PS2 دلتا مدل IFD6601

برند محصول

دلتا

کد تجاری

IFD6601

2,600,000 تومان