کابل ایرانی برنامه ریزی PLC دلتا UC-PRG020-12A

خرید کابل ایرانی USB جهت پروگرام کردن PLC دلتا مدل UC-PRG020-12A برای برنامه نویسی PLC دلتا استفاده می‌شود. همان طور که اطلاع دارید برای برنامه نویسی پی ال سی دلتا از نرم افزار Wplsoft استفاده می‌کنیم و برای دانلود و نصب نرم افزار و برای Programmer کردن پی ال سی به به کابل ارتباطی نیاز داریم. کابل ایرانی برنامه ریزی PLC دلتا UC-PRG020-12A این کار را به خوبی انجام می‌دهد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. در ادامه بیشتر با این مبدل ارتباطی دلتا آشنا خواهید شد.

1,200,000 تومان

ویژگی‌ کابل ایرانی USB جهت پروگرام کردن PLC دلتا مدل UC-PRG020-12A

کابل ایرانی USB جهت پروگرام کردن PLC دلتا مدل UC-PRG020-12A برای برقراری ارتباط بین کامپیوتر و پی ال سی دلتا طراحی و تولید شده است. این کابل وظیفه برنامه‌نویسی و انتقال داده را بر عهده داشته که در ادامه ویژگی‌های آن را بررسی خواهیم کرد:

  • تبدیل USB به RS-232 با جریان 12 آمپر
  • اندازه کابل حدودا ۲ متر
  • مناسب برای انواع برنامه‌ریزی با کامپیوتر
  • نیاز به پورت RS-232
  • امکان اتصال نرم افزار برنامه نویسی دلتا
  • برقراری ارتباط بین کامپیوتر و PLC برقرار می‌کند
  • کابل برنامه‌نویسی (پروگرام) پی‌ال‌سی دلتا مدل UC-PRG020-12A از نوع ایرانی با قیمت اقتصادی و گارانتی تعویض یک نمونه مبدل ارتباطی دلتا  با کیفیت جهت ارتباط صرفا با پی ال سی دلتا می باشد.
  • مبدل USB به RS-232 برای PLC دلتا کانکتور نری Mini-DIN که نیاز به مبدل خاص دیگری ندارد

مقایسه کابل ایرانی برنامه ریزی PLC دلتا UC-PRG020-12A با کابل اورجینال پروگرام دلتا مدل

UC-PRG020-12A

1-کابل ایرانی پروگرم دلتا مدل UC-PRG020-12A قیمتی کمتر به مراتب نسبت به کابل پروگرم دلتا مدل UC-PRG020-12A  که اورجینال می باشد .

2-از کابل ایرانی پروگرم دلتا UC-PRG020-12A فقط جهت پروگرام پی ال سی دلتا می توان استفاده نمود.

3-کابل ایرانی کیفیت کمتری نسبت به کابل اورجینال دارد.

4-هر دو کابل ایزوله نیستن اگر قصد دارید یک کابل کاملا ایزوله خرید کنید که هیچ گاه به لب تاپتان آسیب نرسد کابل پروگرام وایرلس دلتا تحت عنوان کابل پروگرم آی سوکت بهترین کابل جهت استفاده می باشد.

خرید کابل ایرانی پروگرام دلتا

کابل ایرانی برنامه ریزی PLC دلتا UC-PRG020-12A با امکان برقراری ارتباط بین اچ ام ای و پی ال سی تنها یکی از تجهیزات اتوماسیون صنعتی تولید شده توسط برند دلتا است. کابل برنامه‌نویسی (پروگرام) پی‌ال‌سی دلتا مدل UC-PRG020-12A از نوع ایرانی با قیمت اقتصادی و کیفیت در حد نمونه تایوانی را از آزنداتوماسیون خریداری کنید. همچنین در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این محصول و بررسی انواع مبدل ارتباطی دلتا و دیگر تجهیزات اتوماسیون صنعتی می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پیام رسان‌های داخلی و خارجی در ارتباط باشید.

کاربرد

تبدیل ایرانی USB به سریال دلتا مدل IFD6601

برند محصول

دلتا

کد تجاری

IFD6601

1,200,000 تومان